Cenová kalkulácia

close

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu na betónové ploty. Zadajte vašu špecifikáciu vo formulári nižšie a my vás budeme kontaktovať.

Služba

Zámková dlažba

Zámková dlažba

Zámková dlažba
Zámková dlažba, často označovaná i betónová dlažba, dodá vášmu domovu, alebo stavbe úplne nový rozmer. Vďaka rozmanitosti farieb, formátov a povrchových úprav sa dá betónová dlažba prispôsobiť presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Naša zámková dlažb

Zámková dlažba z kvalitného betónu

Nami vyrábaná zámková dlažba alebo betónová dlažba sa perfektne a jednoducho dopĺňa, zapadá do seba, pričom vytvára harmonický celok. Hlavnými výhodami zámkovej dlažby sú samotné vlastnosti betónu, ktoré sa celkovo prenášaju aj do dlažby z neho vyrobenej. Betón je veľmi obľúbený stavebný materiál, pretože sa dá flexibilne tvarovať rôznymi spôsobmi, vyznačuje sa výnimočnou odolnosťou voči záťaži a deformáciam, vysokej teplote, mrazu a tiež dlhodobou životnosťou. Zámková dlažba je veľmí odolná a obstojí i v náročnom prostredí.

Zároveň ponúka rôzne spôsoby prevedenia, vďaka čomu sa dá zámková dlažba esteticky tvarovať do rôznych súborov. Stavebnicový systém uloženia zámkovej dlažby dovoľuje dlažbové prvky jednoducho rozobrať a následne späť zložiť do pôvodného vzoru. U nás nájdete betónové výrobky tej najvyššej kvality.

Zámková dlažba
TECHNICKÉ PARAMETRE( šírka x dĺžka x hrúbka )
vzor 120 x 20 x 6 cm
vzor 210 x 10 x 6 cm
vzor 310 x 20 x 6
vzor kosť 
Vibrolisované betónové dlažby

Vibrolisované zámkové dlažby sa podobne ako vymývané dlažby skladajú z dvoch vrstiev - nášľapná vrstva a nosná (jadrová) vrstva. Ponúkame široký sortiment zámkových dlažieb vibrolisovaných. K dispozícii sú viaceré farebné odtiene, ku ktorým sú dodávané aj farebné obrubníky. Prí výrobe zámkových dlažieb používame najmodernejšie technológie a naše betónové výrobky spĺňajú všetky stanovené normy.