Cenová kalkulácia

close

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu na betónové ploty. Zadajte vašu špecifikáciu vo formulári nižšie a my vás budeme kontaktovať.

Služba

Betónové ploty

Betónové ploty

Betónové ploty
Betónové ploty sú modernou a obľúbenou formou oplotenia pozemku. Okrem ohraničenia a vymedzenia plochy, chránia pozemok pred poveternostnými vplyvmi a slúžia ako protihluková bariéra. Zabezpečíme pre vás kompletné dodanie a montáž betónového plotu.
Montované ploty z betónu
Betónové opletenie sa skladá z týchto dielcov:
Betónová doska
Betónový koncový stĺpik
Betónový stĺpik
Montáž betónového plotu

Montáž betónového plotu sa realizuje vložením jednotlivých betónových dosiek do vopred zabetónovaných betónových stĺpikov. Na konci betónového plotu sa sa umiestní koncový stĺpik. Počet betónových dosiek a výška stĺpikov závisí od celkovej požadovanej výšky betónového plotu. 

Aby sa betónový plot mohol pýšiť dlhou životnosťou, je nevyhnutné, aby betónové dielce spĺňali požadované vlastnosti - mrazuvzdornosť, odolnosť voči klimatickým podmiankam a pri ich výrobe boli dodržané správne technologické postupy. 

Naša firma vyrába betónové ploty, ktoré spĺňajú stanovené normy, požiadavky na kvalitu a pevnosť a podliehajú pravidelnej kontrole. 

Betónové ploty vyrábame v deviatich vzoroch. 

Rozmery betónových plotov
Výška
50 cm
Šírka
200 cm
Hrúbka
5 cm

Ploty sa realizujú vo výškach 1m , 1,5 m , 2 m , 2,25 m , 2,5 m. 

Priemer stĺpikov je 15 x15 cm

Betonkerítés gond nélkül
Betónový plot bez starostí

Realizácia betónového plotu si nevyžaduje náročné stavebné úpravy a jeho výstavba je rýchla aj bez základov. Betónový plot sa vyznačuje dlhou trvácnosťou a nevyžaduje si údržbu a ani žiadne ďalšie úpravy. 

Prečo si vybrať betónový plot od nás?

Betónové ploty predstavujú moderné a funkčné riešenie pre oplotenie domu alebo pozemku. Firma Betónové výrobky Sánka vám ponúka betónové ploty prvotriednej kvaltity. 

Vyberte si z našej ponuky betónový plót podľa vašich predstáv. Kvalita, odborné prevedenie a dlhá životnosť zaručená. 

Zsalublokkokból készült betonkerítések
Betónové ploty z debniacich tvárnic

Na stavbu betónových plotov, ako aj iných betónových a železobetónových objektov, možno použiť debniace tvárnice. Debniace tvárnice sa ukladajú v rade za sebou, následne sa zalejú betónom alebo vystužia armatúrou.